Akupanel na zavesenie Oblaky

Nový produkt

Oblaky sú určené pre miestnosti, kde je potrebné znížiť hluk. Vhodné pre kancelárie, školy open space, obchody, kaviarne, bary, domáce kino.

Uvedená cena je za 1 ks vrátane lankových závesov.

Cena za variantu Natur biela/čierna a Coral.
Možnosť povrchovej úpravy Wood, tkanila alebo vo farbe RAL - na vyžiadanie

      Memory               Akutec

1 Cream51.jpg

Viac detailov

36,60 € s DPH

  • sklotkanina Coral biela
  • Natur biela
  • Natur čierna

Tabuľka dát

plocha 1 ks rozmery akustických panelov
Váha produktu na m2 2,5 kg
Hrúbka mm 40
Povrchová úprava podľa výberu
Rozmery podľa výberu
Jednotka produktu 1ks

Detaily

Použitie:Akustické panely na stenu sú určené na zníženie hluku v miestnostiach, halách, učebniach atď. Panely pohlcujú zvuk,ktorý sa už neodráža do priestoru a tým znižujú hluk.

Materiál: Polyesterová vláknitá doska je ideálnym dekoratívnym a akustický materiálom.  Vyrobená zo 100%PES bez vedľajších chemických prísad.

Vlastnosti: PES panel Modular Ekosound je ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný, odolný voči vlhkosti,plesniam,ľahký a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Akusticky panel Oblak slúži na vylepšenie odrazovej a posluchovej akustiky, vešia sa pod strop, za pomoci rektifikačných laniek. Hrúbka panelu je 40mm. Štandardne sa vešia na závesový set s jedným lankom.  Možnosť vsadenia lámp, iných spôsobov osvetlenia, alebo reproduktorov v domácich kinách do telesa oblaku. Pri ich navrhovaní, je potrebné nájsť ich symbiózu s typom existujúceho osvetlenia a ostatných stropných prvkov, aby bol výsledný dojem nerušivý a estetický.

Pri projektovom návrhu, alebo požiadavke nehorľavej varianty, je potrebné objednať Oblaky Obifon A2

Akustika: alfa w = 0,9-1

Farebné prevedenie:   Povrch natur biela, čierna, Coral biely, Wood - hrana natur, tkanina . Hrany sú natur /biele/.  Dajú sa kombinovať farebne i rôznou veľkosťou, aby bol dosiahnutý max. estetický účinok.

Pri kombináciách farieb a iných povrchových úpravách je potrebné kontaktovať výrobcu - firmu Obifon s.r.o.

Horľavosť: je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý.

Čistenie: Čistenie mäkkým kartáčom a vysávačom.Pri povrchu tkanina sa riadime postupom na čistenie konkrétnej tkaniny

Montáž: Vešaním na rektifikovateľný lankový záves. Počet závesov je určený výrobcom. Typ a množstvo závesov určuje výrobca podľa veľkosti oblaku.
Tento postup je vhodný na rozmiestnenie oblakov s toleranciami ako sólo prvkov na strope.  Nie je možné ukladanie panelov s presnými medzerami medzi sebou.

Lankové závesy sú započítané v cene výrobku.

Príslušenstvo

Prevziať