Akustický Oblak KRUH

Nový produkt

Akusticky Oblak v kruhovom tvare, vhodný pre kancelárske prietory, open space, kultúrne a školské priestory, kaviarne, galérie a všade tam, kde sa hľadá výrazné designové riešenie a je potrebné upraviť akustické pomery v miestnosti.
Cena je za kus vrátane závesov 1x4 lanka v dĺžke max. 1,5 m.

Tkanina Akutec

            

Viac detailov

43,20 € s DPH

  • 600 mm
  • 1200 mm
  • 800 mm
  • Tkanina Akutec
  • sklotkanina Coral biela
  • Natur biela
  • Natur čierna

Tabuľka dát

Váha produktu na m2 2,5 kg na m 2
Hrúbka mm 40mm
Rozmery Rozmery uvedené v špecif. ceny
Jednotka produktu 1ks

Detaily

Oblasť použitia: vhodný pre kancelárske priestory, open space, kultúrne a školské priestory, kaviarne, galérie, tam, kde sa hľadá výrazné designové riešenie a je potrebné upraviť akustické pomery v miestnosti.  

Materiál: Polyesterová vláknitá doska je ideálnym dekoratívnym a akustický materiálom.  Vyrobená zo 100% PES bez vedľajších chemických prísad.

Vlastnosti: PES panel Ekosound je ekologický, recyklovateľný, tepelnoizolačný,odolný voči vlhkosti, plesniam, ľahký a s vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Aplikácia: výhodou je že,nemusí byť aplikovaný celoplošne, ale stačí 30 až 40 % plochy priestoru na úpravu akustiky a kde sa hľadá výrazné designové riešenie . Výhodou je ich variabilita, ako výšková, hrúbková, farebná a tvarová. Pri ich navrhovaní, je potrebné nájsť ich symbiózu s typom osvetlenia a ostatných stropných prvkov. Oblak Kruh sa vyrába v rôznych priemeroch a štandartne sa vešia na závesový set s jedným lankom. Je možné osadiť do oblaku LED lampu v kruhovom prevedení. 

Farebné prevedenie: Povrch natural /biela,čierna/, tkanina, nástrek RAL. Hrany sú natural /biele,čierne/ okrem RAL.

Horľavosť: je zaradený podľa STN EN 13501-1 do skupiny B S1,d0 ako neľahko horľavý.

Čistenie:  Čistenie mäkkým kartáčom a vysávačom.Pri povrchu tkanina sa riadime postupom na čistenie konkrétnej tkaniny

Montáž:  aj na odľahčené stropy ako sádrokartón a znížený kazetový strop. Vešia sa na lankový set.  Hrúbka panelu je 40mm.

51.jpg

Tkanina Akutec

Príslušenstvo

Prevziať